צלם תדמית

מה זה בעצם תמונות אווירה?

שלום, נעים להכיר אני נטיה דונדאו צלמת מקצועית עבור עסקים וחברות עם התמחות מיוחדת בתמונות אווירה. כולכם בוודאי מכירים מהם צילומי תדמית לעסקים, פורטרטים עסקיים בבית העסק או בסטודיו שנועדו לשווק את עצמכם ללקוחות. אבל מה זה בעצם צילום אווירה? בדיוק בשביל זה כתבתי עבורכם את הפוסט הנוכחי.

צלם תדמית » תמונות אווירה » תמונות אווירה

צילומי אווירה עבור מי זה מתאים?

בתחום השיווק ניתן לשווק מוצרים אבל גם לשווק את עצמכם ללקוח. הדבר הראשון שלקוחות מעוניינים לראות הוא קודם כל את הפנים שלכם, להתחבר אליכם באופן אישי לפני כל קנייה ומכירה. בדיוק בשביל זה נועדו תמונות תדמית! אבל צילומי אווירה מתמקדים בעיקר ביצירת תחושות ורגשות אצל הלקוחות. בניגוד לצילום פקשוט וצילומי מוצרים, המתמקדים בהצגה נקייה ומדוייקת של האובייקטים, צילומי אווירה מתמקדים בפן הרגשי ומנסים לספר סיפור בתמונות.

צילומי אווירה מתקיימים בדרך כלל במקום העבודה שלכם והם דורשים בימוי ועריכה. בשנים האחרונות עבדתי עם אדריכלים ומעצבים בשביל לשקף את האופן שבו הדברים נעשים בפועל במשרד. כמו כן, ביצעתי פרויקט גדול עבור חברת מזרונים ארצית בו הצגתי את העבודה באחת החנויות של הרשת. במהלך הצילומים חשוב עבורי קודם כל לדבר עם הלקוחות ולראות מהם רוצים להגיד לקהל שלהם. לאחר מכן, אני מגיעה למקום ומנסה לראות מהי התחושה שעולה בי במהלך הסיור.

צילומי אווירה מתאימים עבור כל סוג של עסק וחברה המעוניינים בעצם להציג מעבר למוצרים עצמם את מה שהם עושים בפועל. הצילומים עוזרים לכם למתג את עצמכם מול לקוחות ולבנות את הפרסונה השיווקית שלכם. צילומי אווירה מתמקדים גם במוצרים אבל תמיד בהקשר של מוצרים אחרים או בשילוב של המוצר עם אנשים סביבו.

אז בואו נעשה סדר בעניין! צילומי תדמית הם בעצם פורטרטים עסקיים שלכם שנעשים בדרך כלל בסטודיו באמצעות תאורה מתאימה ועריכה. צילום מוצרים זה הסוג הנפוץ ביותר של צילומי פקשוט, צילומים נקיים המציגים את המוצר על רקע לבן או כל רקע אחר מתאים. צילומי אווירה בונים סיפור במילים והם באים להעביר רגשות ותחושות. צילומי אווירה יכולים להיות צילומים של מוצרים בקומפוזיציה מתאימה או צילום של העבודה בפועל במשרד או בבית העסק. צילומי אווירה משלבים גם בין האדם לבין המוצר ומציגים את הקשר והיחס ביניהם.

Corporate atmospheric blog shots kfar saba
atmospheric blog shots ramat gan

צילומי אווירה עבור מסעדות

אחד הדברים המעניינים בצילומי אווירה הוא הסגנונות השונים של הצילום, בהתאם לבית העסק. אחד הפרויקטים האחרונים שלי היה צילומי אווירה עבור סניף חדש של ג'פניקה ברמת גן. הסניף הייחודי רצה להציג לפני הגולשים את המקום ואת האווירה המיוחדת בו, בשביל למשוך אותם כמובן לבוא למסעדה. הייתי צריכה קודם לבדוק מהם זוויות הצילום המחמיאות ביותר של המקום ואיך לשקף את כל הפרטים הקטנים שהושקעו בהם המון מחשבה.

תמונות אווירה עבור מסעדות נועדו עבור אתר הבית והרשתות החברתיות. באמצעות שיווק דיגיטלי ושירותי צילום מתקדמים, תוכלו למתג את עצמכם ברשתות החברתיות ולהגדיל את מעגל העוקבים. אני מתמחה בצילום עבור רשתות חברתיות, אינסטגרם, פייסבוק או כל רשת חברתית אחרת שמתאימה עבורכם. במהלך הצילומים אני יושבת ביחד אתכם ומבררת איך אתם מעוניינים למתג את עצמכם, צעירים ורעננים, רציניים ומעוררי כבוד, חופשיים ומשוחררים, תרגישו בנוח לספר לי כל דבר שיש לכם בנוגע לעסק ולחלומות שלכם ועל הלקוחות הפוטנציאלים שאליהם אתם פונים.

Menu item blog photography

תמונות אווירה בסטודיו של נטיה

בסטודיו של נטיה אני מתמחה בתמונות אווירה עבור חברות ובעלי עסקים. צילומי אווירה כוללים גם צילומי קומפוזיציה בהם אני מסדרת את האלמנטים השונים בתמונה בצורה מושכת את העין. המטרה בצילומי קומפוזיציה היא לגרות את הסקרנות של הצופים ולעורר בהם עניין. לשם כך, אני משתמשת בכל הכישורים שלי כצלמת ובטכניקה המתאימה, בשביל להפוך תמונה רגילה ושגרתית לאטרקציה של ממש. מקצוע הצילום מאפשר לי לשלב בין שתי האהבות הגדולות ביותר שלי, חוץ מכמובן המשפחה והילדים 🙂 האהבה שלי לצילום והאהבה שלי לעבודה עם לקוחות. כל לקוח מרוצה מעלה אצלי חיוך רחב על השפתיים.

כתבות נוספות

איך מתארגנים לצילומי תדמית?
23מאי

איך מתארגנים לצילומי תדמית?

צילומי תדמית, כל מה שצריך לדעת לפני הצילומים! נניח שאתם הולכים לחתונה של בן של חברים טובים שלכם,…

תמונות אווירה
23מאי

תמונות אווירה

מה זה בעצם תמונות אווירה? שלום, נעים להכיר אני נטיה דונדאו צלמת מקצועית עבור עסקים וחברות עם התמחות…

צילום לעסקים ושיווק דיגיטלי
22מאי

צילום לעסקים ושיווק דיגיטלי

עשרת הדיברות לקידום האתר והפרופיל ברשתות החברתיות דרך צילום לעסקים צילום לעסקים עוזר לכם לקדם את עצמכם ברשתות…

היתרונות של צילום מוצרים ברשתות החברתיות
05פבר

היתרונות של צילום מוצרים ברשתות החברתיות

חשיבות של צילום מוצרים מקצועי בעידן הדיגיטלי, רשתות חברתיות הן כלי שיווק עוצמתי עבור עסקים מכל הסוגים. תמונות…

צילום מקצועי ושיווק דיגיטלי
18נוב

צילום מקצועי ושיווק דיגיטלי

איך אתם יכולים לשווק את עצמכם דרך תמונות? שיווק דרך תמונות הוא אחת השיטות היעילות ביותר עבור אתרים…

צילומי אוכל מקצועי
18נוב

צילומי אוכל מקצועי

צילומי אוכל עבור מי זה מתאים? צילומי אוכל מתאימים לכל מי שרוצה להציג את האוכל שלו בצורה יפה…

צילומי תדמית בסטודיו או במשרד?
18נוב

צילומי תדמית בסטודיו או במשרד?

מה המקום האידאלי עבור צילומי תדמית? לקוחות רבים שואלים אותי, מה המקום המתאים עבור צילומי תדמית? בסטודיו או…

דילוג לתוכן