צלם תדמית

צילום אוכל מקצועי

צילום אוכל מקצועי נועד עבור מסעדות המעונייניות להציג את התפריטים שלהם בצורה ויזואלית, עבור עסקי מזון וטבחים וכל מי שמעוניין להציג את האוכל שלו בצורה הטובה ביותר, בין אם זה למטרות עסקיות או פרטיות. בסטודיו של נטיה אני מספקת עבורכם שירות מקצועי ואישי של צילום תפריט למסעדה, כל זאת במחירים מעולים בהתאם לתקציב הלקוח.

צלם תדמית » צילומי אוכל » צילום אוכל מקצועי

צילום אוכל מקצועי עבור בלוגרים וכתבי אוכל

צילום אוכל מקצועי בסטודיו של נטיה

צילום אוכל מקצועי עוזר לבלוגרים וכתבי אוכל ליצור תוכן איכותי ומושך יותר. תמונות טובות יכולות לעזור לכם לספר סיפור ולעורר תיאבון בקרב הקוראים שלכם. באמצעות שירותי צילום ועריכה מתקדמים, אתם יכולים לקדם את הבלוג שלכם ולרכוש עוד עוקבים, ולהתקדם במעלה הרשתות החברתיות. במהלך הצילומים אני עובדת ביחד אתכם, בשביל להגשים עבורכם את החלום לשתף עם אחרים את האהבה שלכם לתחום המזון.

בסטודיו של נטיה אני מספקת עבורכם צילומי תדמית ואווירה ועוד שורה ארוכה של צילומים עבור חברות ובעלי עסקים. אחת ההתמחויות המרכזיות שלי היא צילום אוכל מקצועי. תחום הצילום הספציפי של מזון מאפשר לי לשלב בין האהבה שלי לאוכל ובישול, לבין המקצוע שלי כצלמת. לעולם הצילום עצמו הגעתי ממקום אישי לאחר הולדת בני הבכור, אז קניתי מצלמה ושם התחיל סיפור האהבה עם המקצוע.

צילום אוכל מקצועי, דגשים חשובים

צילום אוכל מקצועי, אינו חייב להיות עסק יקר!

מעוניינים להציג את האוכל שלכם בצורה הטובה ביותר? צילום אוכל מקצועי הוא דרך מצוינת לעשות זאת. להלן כמה יתרונות מרכזיים של צילומי אוכל מקצועיים: 

  • מושך לקוחות חדשים: תמונות אטרקטיביות של אוכל יכולות לגרום לאנשים לרצות לנסות את המנות שלכם.
  • מגדיל מכירות: צילום אוכל מקצועי יכול לעזור לכם למכור יותר אוכל.
  • משפיע על דעת הקהל: תמונות טובות יכולות לעזור לכם ליצור תדמית חיובית למסעדה שלכם או לעסק.
  • מסייע בשיווק: צילום אוכל מקצועי יכול לעזור לכם לקדם את המוצרים או השירותים שלכם.
  • משפר את המיתוג: תמונות טובות יכולות לעזור לכם ליצור זהות מותג ייחודית.

 

צילום אוכל מקצועי לא חייב להיות עסק יקר, אני מתאימה את המחיר לתקציב הלקוח. בשיחת ההיכרות הראשונה נעמוד על הצרכים שלכם, ונראה ביחד איזה סשן צילומים מתאים ביותר עבורכם. אני עובדת עם כל סוגי החברות והעסקים וגם עם אנשים פרטיים. המטרה שלי היא לגרום לכם להרגיש בנוח ולכוון אותי באופן מדויק אל התוצר הסופי בו אתם מעוניינים. מדובר במסע משותף שבסופו תקבלו סט תמונות ערוכות ברמה הגבוהה ביותר שניתן.

צילום אוכל מקצועי הצד הטכני של המקצוע

צילום אוכל מקצועי ושירותי מיתוג מתקדמים

צילום אוכל מקצועי דורש שימוש בציוד איכותי. מצלמה טובה היא חובה, כמו גם עדשות איכותיות. עדשות רחבות זווית יכולות לשמש כדי לצלם תמונות של מנות גדולות, בעוד שעדשות טלפוטו יכולות לשמש כדי לצלם פרטים קטנים. פלאשים יכולים לשמש כדי ליצור תאורה אחידה, ותאורה נוספת יכולה לשמש כדי ליצור אפקטים יצירתיים. בסטודיו של נטיה אני משתמשת בציוד טכני מתקדם ואיכותי כולל תוכנות עריכה, ומספקת עבורכם שיווק מקצועי ברמה הגבוהה ביותר שניתן.

האם אתם מספקים גם שירותי מיתוג לעסקים?

אני עובדת בשיתוף פעולה מלא עם חברת מיתוג לעסקים ומספקת עבורכם שירות כולל ומלא בתחום.

כן בהחלט, התקשרו אלי עוד היום לפרטים נוספים! הצעות המחיר האטרקטיביות שלנו הן ללא התחייבות!

המלצה חמה מלקוח מרוצה
מהיכרות אישית שלי עם נטיה ועם העבודה שלה החלטתי שאני צריכה צילומי אוכל מקצועיים למאפים המיוחדים שלי. אחרי שהראתי לה מה בתפריט וגם היו טעימות מתוקות, נטיה שילבה את היצירתיות שלה בעבודה ויצרה תמונות קסומות! היא פשוט קוסמת!
פטיסייר אמילי
רמת השרון
דילוג לתוכן