צלם תדמית

צילומי אווירה

צילומי אווירה מתמקדים בעיקר ביצירת תחושות ורגשות אצל הלקוחות. בניגוד לצילום פקשוט, המתמקד בהצגת מוצרים בצורה נקייה ומדוייקת, צילומי אווירה מתמקדים בפן הרגשי. במהלך הצילומים אני משתמשת באלמנטים טכניים שונים בשביל להעביר את המסר הרגשי. לכן לכל פרט יש חשיבות עליונה, לאור, לזוויות הצילום, לתפאורה ולפרטים רבים נוספים.

צלם תדמית » צילומי אווירה

צילומי אווירה בסטודיו של נטיה

צילומי אווירה בהתאמה מושלמת לדרישות הלקוח

בסטודיו של נטיה אני מספקת עבורכם שירות מקצועי ואישי של צילומים לעסקים כולל צילומי אווירה, כל זאת במחירים מעולים במיוחד עבורכם. על מנת ליצור תמונות מעוררות השראה ולפנות בעיקר אל הרגש, אני קודם כל צריכה לברר ביחד אתכם מהו הרושם אותו אתם רוצים להשאיר על הצופים. המטרה שלי היא לספק עבורכם צילומים המתאימים באופן מושלם לקהל היעד שלכם.

רוצים לדעת איך להתכונן ליום הצילומים? הכל תלוי כמובן בסוג העסק שלכם. עבור עסקים הדורשים חליפה ועניבה כגון עורכי דין, אנחנו עוזרים לכם לבחור את החליפות המתאימות ולשדר את המסר שאתם מעוניינים להעביר. ישנם עסקים שבהם בגד בצבע מעניין ומושך את העין, יכול בהחלט לעשות את העבודה כגון צילומי בוק שחקן. בכל מקרה נתון אני עוזרת לכם לבחור את התלבושות המתאימות ומכינה אתכם בצורה מלאה ליום הצילומים. מעוניינים לקבוע יום צילומים עבור צילום לעסקים או צילומי אווירה?  צרו איתי קשר עוד היום! 

צילומי קומפוזיציה

צילומי קומפוזיציה יכולים להפוך תמונה רגילה ליצירת אומנות של ממש. הצילומים מתמקדים בסידור מחדש של כל האלמנטים בתמונה באופן שימשוך את העין של הצופה, ויעורר אותו לפעולה. האלמנטים האלה יכולים להיות הרקע, האור והצל או אובייקטים אחרים בתמונה. קומפוזיציה טובה הופכת תמונה רגילה לתמונה מעניינת ומושכת את העין.  בסטודיו של נטיה אני מספקת עבורם צילומי קומפוזיציה כולל עריכה של כל הצילומים באמצעות תוכנות עריכה מתקדמות.

moody image photography
Composition moody photography

צילומי אווירה למיתוג בית העסק

צילומי אווירה, נופים, צילום עירוני ואופנה

צילומי אווירה עוזרים לכם למתג את בית העסק ואת החברה וליצור אצל הלקוחות את הרושם אותו אתם מעוניינים להעביר. במהלך הצילומים בסטודיו או בטבע או בכל מקום אחר המתאים עבורכם, אני מבררת ביחד אתכם את הרגש ואת התחושה שאותה אתם רוצים להעביר ללקוחות. הצילומים נעשים בהתאם להגדרת קהל היעד ולמסר השיווקי ומאפשרים לכם לבטא את עצמכם בצורה מלאה.

ישנם המון סוגים וגוונים של צילומי אווירה. הצילומים הנפוצים ביותר הם צילום של נופים, צילום עירוני וצילומי אופנה. בסטודיו של נטיה אני מספקת עבורכם צילומים בהתאם לדרישת הלקוח עבור כל מטרה. עבדתי עם הפקות אופנה בארץ ובחו"ל וסיפקתי שירות מקצועי למאות לקוחות בשנים האחרונות. אני אוהבת את המקצוע ואת העבודה עם אנשים, ובעיקר את התהליך שאנחנו עוברים ביחד.

צילום תמונות אווירה

צילום תמונות אווירה היא דרך יצירתית להגדיל את היקף הלקוחות ואת ההכנסה. צילום תמונות אווירה מאפשר לכם לשתף עם הלקוחות את השקפת העולם העסקית שלכם, ולפרוש לפניהם את נקודת המבט הייחודית שיש לכם להציע. באמצעות התמקדות ברגש ויצירת אווירה, אני יוצרת בסטודיו שלי תמונות מעוררות השראה שיחברו אתכם אל הלקוחות. במהלך הצילומים אני קשובה לכל דרישה שלכם ולכל בקשה.

Office mood shots
business mood shots

צילומי אווירה, דגשים מיוחדים

צילומי אווירה במחירים מעולים!

צילומי אווירה משמשים למטרות שונות ומגוונות, המטרות העיקריות הן: 

  • להציג נושא בצורה חדשה ויצירתית: צילומי אווירה יכולים לעזור לקהל היעד לראות נושאים מוכרים מזווית חדשה, ולעורר בקהל הלקוחות שלכם סקרנות ועניין. 
  • לספר סיפור: צילומי אווירה יוצרים סיפור בתמונות ופונים אל הדמיון של הלקוחות. 
  • להשפיע על הרגשות של הצופה: צילומי אווירה משתמשים באור, צבע וקומפוזיציה בכדי ליצור תחושות ורגשות מגוונים, כגון אושר, עצב או כל תחושה אחרת שאתם מעוניינים להעביר ללקוחות הפוטנציאלים. 

 

בסטודיו של נטיה אני מספקת עבורכם צילומי אווירה במחירים מעולים. אני עובדת בהתאם לתקציב הלקוח ומספקת עבורכם צילומים מקצועיים, שיעזרו לכם לקדם את עצמכם ברשתות החברתיות, לפנות לקהל הלקוחות שלכם דרך האתר והבלוג וליצור איתם קשר אישי. אני מצלמת גם עבור הפקות אופנה ועבור מוסדות תרבות ופרויקטים עירוניים. צילומי אווירה משלבים בין האהבה הגדולה שלי למקצוע הצילום לבין הסיפוק שיש לי בעזרה ללקוחות.

מעוניינים בשירות אישי של צילומי אווירה?

מחפשים לקדם את עצמכם ולמתג מחדש את העסק? אני מזמינה אתכם עוד היום לקבוע איתי פגישת היכרות ראשונה עבור צילומי אווירה. התקשרו אלי עוד היום ונקבע לנו פגישה פרונטלית או שיחת היכרות וירטואלית.

לקוחות מרוצים
יקירתי, הצילומים שלך פשוט מדהימים ומעלים את המודעות לחברה שלנו בתחום. שולחת לך את תודתנו העמוקה ביותר על כל מה שעשית. מקווה שתהיה לי עסקה נוספת איתך בקרוב. איכות השירות שלך היא אחת למיליון!
סיגי אלישקוב, מנהלת תפעול, ALD
תל אביב
נטיה בחורה מקסימה וצלמת מוכשרת. היא יודעת להביא לידי ביטוי את העסק בצורה מושלמת. הקומפוזיציה מתפקדת כסיפור מרכזי בכל הצילומים. התמונות יוצרות חיבור ואמון עם הלקוחות ומבליטות את יתרונות העסק.
שרון כוכבי
גבעת שמואל
אני ממליץ בחום על נטיה לכל מי שמחפש צלם קומפוזיציה מקצועי. היא צלמת מוכשרת עם ניסיון רב שיכולה לעזור לכם ליצור תמונות קומפוזיציה שיווקיות ויעילות. נטיה היא צלמת מספר אחת עם ראייה ייחודית!
אלון דיין
יבנה
דילוג לתוכן